© 2015 by Helena Buresova created with Wix.com

Spolupracovala jsem s těmito fotografy :

Fabrice Meuwissen (F), www.lightintheeye.com

Emmanuel Grignon (F), www.emmanuelgrignon.com

Matthew Dols (UAE), www.matthewdols.com

Rainer Suck (D), www.rainersuck.com

Michael Schnabl (A), https://www.michaelschnabl.com/

Pini Hamou (IL), http://www.pinih.co.il/3981698

Jovana Rikalo (SRB), www.jovanarikalo.com

Daniell Hollister (DNK), http://hollister.photo

Alfred Kreuz (A), http://ak-foto.at/

Czech Republic :

Jiří Šujanský, www.sujansky.cz

Lukáš Dvořák, www.lukasdvorak.net

Nikola Šrajerová, nikolasrajerovamalba.virb.com

Laura Kovanska,  www.kovanska.com

Martin Kamín, www.kamin.cz, www.fotoexpedice.cz

COYOTAK PICTURES, 500px.com/coyotakpictures

Dana Krisová, www.danakriso.com

Dagmar Vyhnálková, dagmarvyhnalkova.com

Petr Hingar,www.petrhingar.com

Aneta Coufalová, www.coufalova.com

Lýdie Vyčítalová, www.facebook.com/lydie666

Johana Antošová, www.johant.cz

Ateliér Kolín, Jan Strnad a Vlaďka Bartoníčková - www.atelierkolin.cz

Lukáš Bíca - www.lukasbica.cz

Michal Vinecký Poděbrady - www.fotovinc.cz

Foto Vidrna Kolín - www.fotovidrna.cz

S těmito fotografy aktuálně spolupracuji a ráda Vás nalíčím na focení : 

Gabriela Bauerová, lokalita Praha, Kutnohorsko, www.gabrielabauerova.cz

Eva Šašková, ateliér Český Brod, www.esphoto.cz

​Michal Vinecký, ateliér Poděbrady, www.fotovinc.cz

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now